Skip to main content

Alert

We are open for business as usual, and can arrange meetings by video conferencing for the safety and convenience of our clients

Contact Us

For advice on immigration,
nationality or human rights,
please contact us now.

Click here to subscribe to weekly updates for our news and blogs.

Wszystkie SELT Zostały Zawieszone Do Piątku 17 Kwietnia 2020r

Posted by: Gherson Immigration

(Please note that this article is also available in EnglishRussian and Chinese)

 

Trinity College London potwierdziło, że podjęto decyzję o zawieszeniu wszystkich bezpiecznych testów języka angielskiego (SELT) od soboty 21 marca do piątku 17 kwietnia 2020 r. Jako środek zapobiegawczy przeciwko pandemii koronawirusa (COVID-19) w celu ochrony zdrowia osoby badane i personel.

Zaleca się, aby wszelkie istniejące rezerwacje między 21 marca a 17 kwietnia zostaną automatycznie przełożone na 17 kwietnia, natomiast nowe rezerwacje będą mogły być dokonywane od 17 kwietnia.

Jeśli czekasz na rozpatrzenie wniosku lub chcesz skonsultować się z jednym z naszych prawników w celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z nami.

Należy pamiętać, że informacje na tym blogu są aktualne w dniu i godzinie opublikowania. Sytuacja dotycząca zasad i wytycznych opartych na pandemii COVID-19 może ulec zmianie w krótkim czasie. Będziemy ściśle monitorować wszystkie aspekty imigracji z Wielkiej Brytanii, na które koronawirus może mieć duży wpływ, dlatego prosimy o spradzanie aktualizacji kolejnych blogów i artykułów, które będziemy publikować na naszej stronie.

Informacje na tym blogu służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają charakteru wyczerpującego ani nie służą poradą prawną. Chociaż dołożono wszelkich starań, aby informacje i prawo były aktualne na dzień publikacji, należy podkreślić, że z uwagi na upływ czasu nie musi to odzwierciedlać obecnej sytuacji prawnej. Gherson nie ponosi odpowiedzialności za straty, które mogą wyniknąć z dostępu lub polegania na informacjach zawartych na tym blogu. W celu uzyskania formalnej porady na temat obowiązującego prawa nie wahaj się skontaktować z Gherson. Porady prawne udzielane są wyłącznie na podstawie pisemnej umowy, podpisanej przez klienta oraz przez Gherson lub w jego imieniu.

©Gherson 2020

 

Contact Us

For advice on immigration, nationality, extradition or human rights, please contact us now.

Contact Us